Про Нас

MIROU™ — єдиний в Україні виробник спектральної захисної оптики. З 2004 року ми спеціалізуємося на виробництві окулярів для водіїв, рибалок та активного відпочинку. Наш досвід і команда гарантують високу якість окулярів для вашої безпеки

Наша місія

MIROU пропонує окуляри, які забезпечують контроль над дорогою. В умовах обмеженої видимості, наші окуляри зберігають гостроту зору, що допомагає водіям швидко реагувати на зміни ситуації на дорозі. Ми прагнемо зменшити аварійність і зберегти життя.

about mirou

Якість Без Компромісів

Наші окуляри виготовляються з високоякісних матеріалів. Лінзи відомих виробників проходять контроль якості на всіх етапах виробництва. Ми перевіряємо окуляри перед продажем та замінюємо непридатні екземпляри. MIROU — це надійність і якість.

Пошук ідеалу

Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, шукаємо найкращі рішення та використовуємо останні технології в процесі виробництва. MIROU спеціалізується на виробництві “жовтих” окулярів для водіїв, однак серед наших розробок є також захисні окуляри для дантистів, поляризаційні та сонцезахисні окуляри, а також окуляри для роботи за комп’ютером. Наша продукція сертифікована МОЗ України та має висновки про безпеку для зору та очей.

test draiv okulyariv dlya vodiiv mirou foto 1

Тест-драйв Окулярів MIROU™

Ідея надавати можливість тест-драйву виникла через появу на ринку підробок, які виглядають схоже, але не відповідають заявленим характеристикам.

Нам важливо, щоб ви особисто переконалися в якості наших товарів і в тому, що наші окуляри повністю виконують всі заявлені функції.

Партнери, в яких можна придбати продукцію MIROU™

Також ви можете придбати продукцію в нашому офісі, де ви зможете знайти повний асортимент продукції MIROU™ та отримати індивідуальну консультацію від наших експертів. 

Ми допоможемо вам підібрати найкращі рішення для вашого стилю та потреб. 

socar logo partners mirou
epicentr logo partners mirou
avantage7 logo partners mirou
upg logo partners mirou
klo logo partners mirou
brsm logo partners mirou
audi centr kyiv yug logo partners mirou
toyota tsentr kryvyi rih almaz sistem logo partners mirou
Shopping Cart
Scroll to Top